Yağız Elektronik ve Uydu Sistemleri

Lcd Tv Tamiri,Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten Kurulumu

Telefon

Müşteri İletişim Hattı

0(539)
7/24 Müşteri Destek Hattı %100 Müşteri Memnuniyeti

HİZMETLERİMİZ

Merkezi Uydu Sistemleri

Binaların, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları ve çanak anten kirliliğini önlemek için sektörün en kaliteli markalarını kullanarak merkezi uydu sistemi hizmeti sağlıyoruz.Iki adet uydu antenini, binanın çatısına kurup sistem merkezini de binanın asansör dairesi gibi korunaklı bir alanına monte ediyoruz.(Digitürk”te isteniyorsa 3. bir uydu anteni kurulur ve sistem dağıtım ekipmanları buna göre kullanılır).

Merkezi Uydu Sistemi

Çanak Anten Kurulumu

Sivas tüm ilçe ve mahallelerine çanak anten kurulumu sağlamaktayız. Çanak anten kurulumu sırasında kullanılacak olan tüm civata ve vidalar firmamız tarafından temin edilir. Kurulum esnasında herhangi bir malzeme (lnb, montaj borusu, uydu kablosu vb.) eksik olursa tam donanımlı araçlarımız tarafından tamamlanır. Kurulumun yanı sıra "Siyal yok, eksik kanal" gibi arıza durumlarında profesyonel çözümler sunmaktayız.

Çanak Anten kurulumu

Lcd / Crt Tv Tamiri

Tüm marka Lcd veya Tüplü Televizyonların tamiri Yağız Elektronik tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. İsteğe göre tamir edilecek televizyon adresinizden alınarak tamir sonrasında da tekrar evinize kadar bırakılır. Tv tamiri yapım aşamasında müşterimizi telefonla arayarak fiyat bilgisi verilir. Fiyatın kabul edilmesinin ardından tamir tamamlanır. Eğer fiyat kabul edilmezse herhangi bir ücret talep edilmeden cihazınız tekrar iade edilir.

Televizyon Tamiri

Güvenlik Sistemleri

Ev veya işyerlerinize alarm, güvenlik kamerası, giriş/çıkış kontrol sistemlerinde prfesyonel çözümler sağlıyoruz.

Güvenlik Sistemleri
Yukarı Çık